Antakya M.Y.O Yerel Yönetimler Bölümü Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret

Antakya M.Y.O Yerel Yönetimler Bölümü Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret

08.03.2013 tarihinde Antakya Meslek Yüksekokulu Yerel Yönetimler Bölümü öğrencileri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Huzurevi sakinlerimizi ziyaret ederek onlara duygu dolu manevi atmosferi taddırdılar.

Huzurevi idaresi olarak biz de Antakya Meslek Yüksekokulu Yerel Yönetimler Bölümü öğrencilerini bu girişimlerinden dolayı tebrik eder eğitim yıllarında başarılar dileriz.

2 Yorumlar

  1. Merhabalar.Biz Antakya Myo Yerel Yönetimler bölümü öğrencileri olarak büyüklerimizin değerli olduğunu bizzat onlarla konuşarak bir kez daha gördük.Hepsi kitap gibi öğretici ve anılarla dolu.Bu ziyaretlerimizin devamı olacak Huzurevi müdürüne ve çalışanlara yaptığı işlerden dolayı saygılarımızı sunarız.

    • duyarlılığınızdan dolayı Huzurevi idaresi ve çalışanları olarak biz teşekkür ediyor, Öğrenim hayatınızda başarılar diliyoruz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>